שייק חדשות: קפוא שם בחוץ

אינטל משיקה את סדרת המעבדים החדשה שלה Ice Lake. גוגל, אמאזון ואפל החליטו להקשיב לנו ולהפסיק להקשיב. אמאזון גונבים מאיביי, ועוד! תכינו את הקשיות שלכם לעוד שייק חדשות מרענן!

אינטל משיקה את סדרת מעבדי ה- Ice Lake

אינטל מתחילה להראות סימני של החזרת אש לאחר מסיבת הענק של AMD. השבוע זכינו לקבל מידע נוסף על סדרת מעבדי ה- 10nm החדשה של אינטל.

בינתיים קיבלנו מידע חדש רק על המעבדים שמיועדים למחשבים הניידים והאולטרא-ניידים. כאשר שיפור הביצועים הוא מינורי ורוב השיפורים מצויים בצריכת החשמל ובביצועים הגרפים שיכולים להגיע עד לפי 2 מהדור הקודם.

בנוסף סדרת המעבדים החדשה מספקת תמיכה בחיבוריות WiFi 6 כמו כן בעד 4 חיבורי ThunderBolt 3.

אמאזון, גוגל ואפל החליטו להתחיל להקשיב לנו

שבוע שעבר דיווחנו לכם על חגיגת הפרטיות (או חוסר הפרטיות ליתר דיוק) של שלושת ענקיות הטכנולוגיה, כאשר דווח שהחברות נותנות לעובדי קבלן להקשיב לחלק מהקלטות האודיו של העוזרות הוירטואליות במטרה לשפר את השירות.

השבוע שלושתן דיווחו על הפסקת פעילות ההקשבה להקלטות עד שתינתן אופציה למשתמשים לבטל את האופציה בעצמם ובכך להחליט אם הם רוצים להשתתף בתוכנית או לא.

Huawei תציג לנו השבוע את מערכת ההפעלה החדשה שלה?

למי שלא יודע, בין ארה״ב להיוואוי יש סיפור אהבה לא קטן, כאשר פעם ארה״ב אוסרת על חברות אמריקאיות לעבוד עם ענקית הטכנולוגיה הסינית ושבוע אחרי זה מבטלת את האיסור.

בזמן האיסור האחרון שהטילה ארה״ב על היוואוי, נלחצו בחברה לזרז את פיתוח מערכת ההפעלה שלהם, משום שהאיסור כלל בין היתר איסור על גוגל לספק תוכנה (אנדרואיד למשל) להיוואוי.

מאז האיסור בוטל, אך כנראה שזה לא עוצר את החברה מלהמשיך ולפתח את מערכת ההפעלה שלה שכנראה תוצג לראשונה בכנס המפתחים בהמשך השבוע ב-9 לאוגוסט. נמתין ונראה, תהיו בטוחים שנעדכן אותכם.

פייסבוק דואגת להזכיר לנו מי הבוס

השבוע דווח שפייסבוק מתכננת שינוי לאפליקציות Whatsapp ו- Instagram שבבעלותה. כאשר השינוי הוא הוספת "from Facebook״ לסוף שם האפליקציה.

בפייסבוק פשוט רוצים לוודא שאתם זוכרים שהאפליקציות הנ״ל הן בבעלותה, וגם אולי לנצל קצת את העובדה שלאפליקציות האלה יש מוניטין טוב יותר מבחינת פרטיות ובאופן כללי מאשר לפייסבוק, במיוחד לאחר גל הפריצות והפרות הפרטיות שהיו לחברה בשנתיים האחרונות.

איביי תובעת את אמאזון: ״תפסיקו לגנוב לנו מוכרים״

ובכן, בנוסף לעצם העובדה שמדובר בידיעה די משעשעת, אין יותר מה לפרט פה יותר מאשר שבאיביי זיהו שמנהלים באמאזון ניסו שלחו אלפי הודעות למוכרים שונים באיביי במטרה לשכנע אותם לעבור ולמכור באמאזון.

זה הכל לשייק הזה, זזנו לעשות שופינג באמאזון. ממוכר שהיה פעם באיביי. באמצעות לפטופ ה- Ice Lake שלנו.

1 thought on “שייק חדשות: קפוא שם בחוץ

  1. אי אפשר לסמוך על אמאזון, גוגל וגם לא על אפל.
    בטוח שיש אותיות קטנות איפשהו כך שהם יוכלו להמשיך לעשות מה שהם רוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *